Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Znáte systém TREK?

Beton Fejta

Jde o betonový stropní systém, který se umí přizpůsobit stavbě jakéhokoliv půdorysu. Tvoří ho betonové nosníky, zpevňované prostorovou výztuží, a stropní vložky. Výsledné řešení zvládne jak zatížení vlastní tíhou, tak stálé zatížení podlahou s omítkou (v normové hodnotě cca 1,5 kNm2) i nahodilé užitné zatížení stropu (v normové hodnotě 1,5 kNm2 = 150 kg/m2).

K výhodám systému, který je jednou ze stěžejních částí nabídky osvědčené firmy Beton Fejta, patří například jednoduchá pokládka bez nutnosti použití mechanizace. Stropní konstrukce s nosníky o maximální délce 5,8 m nepotřebují nadbetonávku, hotový strop navíc není nutné omítat. Před nanesením vrchní omítky stačí povrch natáhnout perlinkou a lepidlem.

Firma se zabývá rovněž výrobou a prodejem komínů a komínových komponentů. Nabízí je v podobě kompletní certifikované stavebnice, jež obsahuje nejen bohaté příslušenství, ale i doplňkový materiál, potřebný k výstavbě. Kromě toho jsou součástí portfólia společnosti Beton Fejta rovněž šalovací tvarovky, zámková dlažba, stříšky, obrubníky či skořepinové tvárnice, bez nichž se proces spojený se stavbou domu a úpravou jeho okolí i zahrady zkrátka neobejde. U dodávky venkovních produktů vás příjemně překvapí její rychlost, jež je odrazem flexibility společnosti Beton Fejta.

Kompletní přehled výrobků včetně cen a logistických údajů najdete v katalogu firmy na www.betonfejta.cz
www.betonfejta.cz