Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Bio4Bed – E-shop s nejširší nabídkou certifikovaných BIO lůžkovin v ČR

Bio4Bed jako první v ČR přináší českým zákazníkům BIO alternativu do ložnice koupelny v podobě 2 ucelených kolekcí „Biobavlna do ložnice“ a „Biobavlna do koupelny“ a v nevídané šíři sortimentu. V nabídce je více než 60 produktů! Všechny výrobky jsou vyrobeny ze 100% biobavlny certifikované mezinárodními certifikáty GOTS a/nebo FAIRTRADE. Skutečnou novinkou na českém trhu je, že ekologické jsou nejen potahy, ale i výplně. Peří ve výplni polštářů a přikrývek je eticky odpovědné a pochází z holandských kachen ve volném výběhu. Vlna ve výplni je 100% organická a pochází z ekologického chovu ovcí z Francie. Pro vášnivé milovníky biobavlny Bio4Bed přináší přikrývky s potahem i výplní z biobavlny a pro vegetariány a alergiky 100% hypoalergenní kapok. Ručníky a další produkty z kolekce do koupelny jsou v nabídce ve 4 stylových barevných odstínech – v čistě sněhově bílé, v barvě slonové kosti, v zemitém odstínu světle hnědé a v luxusní antracitově šedé. Barvené přírodními bylinami a minerály. Každý barevný odstín vytváří vždy ucelenou řadu. Každý si tak jistě vybere… Zákazníci, kteří mají v oblibě BIO kvalitu a chtějí si ve stylu BIO zařídit i ložnici a koupelnu, si tak určitě přijdou na své.

BIO Ručníky zn.Yumeko

V E-shopu najdete přikrývky, polštáře, povlečení, ručníky, osušky, žínky a dokonce i samostatnou kolekci BIO lůžkovin pro děti. Celá kolekce pochází od prestižního holandského výrobce Yumeko. Myšlenka přinést českým zákazníkům BIO alternativu do ložnice a koupelny vyšla ze zjištění, že firem, které biotextil do ložnice a koupelny nabízejí, je na českém trhu poskrovnu. A pokud ano, tak s relativně omezenou nabídkou. Bio4Bed na tento fakt reagoval a ve své nabídce má více než 60 produktů!
Polštáře a přikrývky zn. Yumeko jsou navíc antialergické! Mají protiroztočové povlaky (samozřejmě v biokvalitě). Kromě mezinárodní certifikace NOMITE označující produkt vhodný pro ty, jež trápí alergie, získaly i nově atest Státního zdravotního ústavu ČR – č. 4550/19.12.13, Ex 131719. Povlaky SZÚ vysloveně doporučuje k výrobě tzv. bariérových povlaků používaných v prostředí osob alergických na roztočové alergeny.
Tak neváhejte a vyberte si BIO alternativu do ložnice a koupelny i vy. Protože BIO je lepší. Lepší pro vás, pro vaše děti i pro svět. Bez chemikálií, bez utrpení živých tvorů a ohleduplné k přírodě. Nedopusťme bezohledné drancování. Zachovejme přírodu s celou svou rozmanitostí pro budoucí generace…
Zdroj:  www.bio4bed.cz