Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Srubové domy WOOD-LIFE

Foto: WOOD-LIFE

Ve WOOD-LIFE je hlavním cílem realizovat precizní, kvalitní a zároveň funkční srubové domy i roubenky s dlouhou životností, ve kterých se vám bude šťastně a jednoduše bydlet. Čím dál více lidí volí návrat od městského života zpět k přírodě a dřevostavby jsou pro tuto proměnu ideální volba. Pojďme se společně podívat, jaké mají výhody, kde můžete načerpat potřebnou inspiraci i pro váš projekt.

Sruby WOOD-LIFE

Bydlení ve srubovém domu je trvalým, nepřekonatelným a jedinečným zážitkem. Dřevostavby nejsou jen potěcha pro lidské oko, ale mají hned několik výjimečných vlastností, které z nich dělají ideální prostředí pro šťastné bydlení.

Dřevěné sruby WOOD-LIFE realizujeme přesně podle vašich představ a požadavků, tak abyste se cítili příjemně a šťastně. Naše srubové domy, roubenky a další dřevostavby na klíč realizujeme z kvalitního sušeného smrku, který vždy projde patřičnou pečlivou úpravou. Jednotlivé hranoly v rozích spojujeme křížovými zámky a obvodové srubové stěny zateplujeme mimořádně kvalitní izolací z dřevité vlny, kamenné vaty a ovčí vlny. Naše sruby mají také jedinečné energetické vlastnosti, které oceníte zejména při platbách za topení, ale i v létě, kdy je uvnitř stavby vždy příjemné klima.

Průběh výstavby srubového domu

Nahlédněte do průběhu výstavby rodinného domu, který jsme realizovali. Můžete si prohlédnout jednotlivé detaily z výstavby, od položení základové desky až po konečné úpravy dřevostavby. Vytvořili jsme pro vás unikátní album plného fotografií, které si můžete ještě libovolně zvětšit. Naskytne se vám tak jedinečná možnost detailně prozkoumat jednotlivé aspekty stavby srubových domů a třeba se i trochu inspirovat.