Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Chybí Vám pár tisíc na stavební materiál? Pomůže Vám rychlá půjčka

půjčky

Díky službě „zaplatíme Vaše účty“ můžete půjčené peníze nechat poslat na účet Vašeho dodavatele stavebního materiálu. Jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka můžete získat až 10 000 Kč se splatností 30 dnů, jako stálý klient pak až 50 000 Kč se splatností 30 dnů.

Celý proces žádosti probíhá online přímo na stránkách www.kouzelnapujcka.cz s tím, že potvrzovací SMS Vám přijde do 60 minut od podání žádosti (tj. jediné, co k vyřízení žádosti o půjčku potřebujete je zařízení s přístupem k internetu a mobilní telefon).

Jak již jsme zmínili v úvodu tohoto příspěvku, jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka můžete získat půjčku až 10 000 Kč se splatností až 30 dnů (některé nebankovní společnosti stále nabízí svým klientům půjčky max. 5 000 Kč, aby tak mohli peníze poskytovat dle občanského zákoníku).
Pokud jste si již u Kouzelné půjčky pravidelně půjčovali v minulosti, můžete nyní získat půjčku až 50 000 Kč se splatností 30 dnů.

Vysokou míru ochrany Vám nabízí zákon o spotřebitelském úvěru

Společnost Kouzelná půjčka půjčuje peníze vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který spotřebitelům nabízí vysokou míru ochrany a poskytovatelům nebankovních půjček brání ve využívání nekalých praktik (to je také důvod, proč řada společnosti stále nabízí půjčky dle občanského zákoníku, který není tak přísný).
U půjček dle spotřebitelského zákona po Vás poskytovatel nebankovní půjčky nemůže vyžadovat ručení směnkou, podpis rozhodčí doložky a musí Vám předem sdělit veškeré náklady spojené s půjčkou, včetně všech poplatků za služby spojené s čerpáním a splácením finančního produktu.
Tématu podmínek, podle kterých půjčují peníze jednotlivé nebankovní instituce se nedávno věnoval i test publikovaný na webu idnes.cz, viz. zde, ve kterém se společnost Kouzelná půjčka umístila na 2. – 3. místě s tím, že jako jediná z tří nejlepších společností nabízí novým klientům půjčku až 10 000 Kč.

Peníze můžete nechat poslat dodavateli na jeho bankovní účet

Ano, přesně tak. Stačí, když k žádosti o rychlou nebankovní půjčku přiložíte fakturu s číslem účtu, na který chcete peníze nechat poslat (resp. Kouzelná půjčka pošle peníze na účet uvedený na přiložené faktuře) a Kouzelná půjčka pošle peníze přímo Vašemu dodavateli. Stavební materiál si tak můžete koupit ihned, aniž byste museli čekat na výsledek schvalovacího procesu či dalšího pracovního dne (kdy dojde k připsání peněz na účet).

V okamžiku, kdy zjistíte, že potřebujete akutně řešit nedostatek stavebního materiálu na své stavbě, se neváhejte s důvěrou obrátit na společnost Kouzelná půjčka a požádejte u ni o rychlou půjčku, třeba i se službou „zaplatíme Vaše účty“.

 

Tagy: