Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Která půjčka je vhodná na vybavení domácnosti?

Foto: Bezvafinance

Chcete si vybavit domácnost, aby byla nejenom dokonalá s ohledem na vzhled, ale aby byla také dokonale praktická? Pokud nemáte našetřeny vlastní finance, není důvod zoufat. A to z důvodu, že si můžete vybavení domácnosti pořídit díky půjčce. Možností je dnes celá řada a vybrat tu optimální nemusí být vždy jednoduché. Když se podíváme na oblíbené možnosti, tak vám musíme představit tři hlavní tipy, se kterými určitě nešlápnete vedle. Podívejme se na ně.

Bezva půjčka pomůže i při náročné rekonstrukci

Nejprve se podíváme na situaci, kdy vaším cílem není koupě jenom několika věcí, ale kdy je vaším cílem naopak to, že se rozhodnete pro kompletní rekonstrukci vašeho domu, nebo bytu. Je jasné, že zde už jdou výdaje do statisíců a je proto třeba najít půjčku, která toto nabídne. Jedním z dobrých tipů je rozhodně Bezva půjčka. Jejím hlavním lákadlem je široké rozpětí částek, které jsou k dispozici. Nejenom, že vám pomůže, pokud potřebujete pořídit pouze nějakou drobnost – půjčka začíná na částce 10 000 Kč, ale snadno můžete získat finance i na kompletní rekonstrukci. Jaká je tedy hlavní charakteristika půjčky? Celkem jednoduchá:

  • K dispozici je až 800 000 Kč
  • Splatnost je v rozmezí 6 – 84 kalendářních měsíců
  • Půjčku lze získat bez ručitele

Pokud vás zajímají i další fakta, potěší rozhodně třeba to, že není nutné dokládat účel použití peněz. To je čistě jenom na vás. Dále rozhodně zaujme i možnost jednoduchého vyřízení, kdy řadu věcí zvládnete snadno online. I to je velké plus této možnosti.

Potřebujete dokoupit pouze určitou věc? Pomůže Planet půjčka

Co když potřebujete koupit jenom určitý spotřebič, který vám doma chybí, abyste doplnili svou kompletní výbavu? I zde je cesta poměrně jednoduchá. Máme-li být konkrétnější, tak jen ideální hledat v segmentu mikropůjček. Proč právě zde? Jelikož v tomto segmentu jsou k dispozici částky v řádech několika tisíců korun, které vám bez problémů pomohou zafinancovat koupi čehokoliv to vašeho bytu. Dobrým příkladem takového úvěru je rozhodně Planetpůjčka.cz. V čem je výjimečná a také zajímavá? Odpověď je jednoduchá. Dokáže nabídnout částku v rozmezí od 500 Kč, až po sumu v hodnotě 4 500 Kč. Samozřejmě i zde na cokoliv. Navíc se nemusíte nijak složitě trápit se splácení. Peníze vrátíte jednorázově, a to třeba až za jeden měsíc od jejich získání.

I tento úvěr je pro vybavení a zvelebení domácnosti dobrou volbou, protože je s ním spojeno několik konkrétních pozitiv. O jaké se jedná? Zde je trojice hlavních:

  • Okamžité zpracování žádosti
  • Vysoká schvalovatelnost
  • Férovost a transparentnost

Došly vám v v průběhu nákupů peníze? Nezoufejte

Co dnes není vůbec žádnou výjimkou, to je rozhodně situace spojená s tím, že nakupujete a najednou zjistíte, že vám peníze došly. A co dělat v takovém případě? Můžete si sice danou věc odpustit, ale když už máte naplánovanou její koupi, tak je vhodné raději získat peníze navíc. A kdo vám je může nabídnout? Oblíbená rychlá půjčka. Lákadlem tohoto úvěru je především to, že je určený na financování jakýchkoliv situací, které souvisí s nutností nenadálého vydání. Rychle a jednoduše si požádáte a stejně tak je možné získat i finanční prostředky na váš účet. Ideální, když vám chybí několik tisíc korun a nechcete slevit z toho, co jste si naplánovali. I tato možnost je jedna z těch, které doporučujeme.

A jaké jsou lákadla v tomto případě? Třeba bleskové vyřízení, možnost realizace schválení online bez složitého papírování, nebo i to, že si můžete sami zvolit jak samotnou požadovanou sumu, tak pochopitelně také délku splatnosti, která vám bude nejvíce vyhovovat. I to jsou plusy, na které nelze zapomenout, když peníze potřebujete a nevíte od koho.