Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Nebankovní hypotéka bez registru

Do podnikatelských úvěrů se v dnešní době zahrnuje i typ hypotéky bez registru, buďto jako nebankovní nebo jako americký úvěr. Vyřízení je velice rychlé.

Jestliže si máme udělat rozbor sousloví nebankovní hypotéka bez registru, tak můžeme začít od začátku. Nebankovní znamená, že se nejedná o klasickou banku, jde tedy o soukromou společnost, která vám bude poskytovat úvěr. Nemusíte tedy chodit do banky, ale můžete pohodlně vše vyřešit z pohodlí domova. Naše společnost pracuje zejména po internetu, takže nepotřebuje různé schůzky, které by vás zdržovaly a kvůli kterým byste zbytečně ztráceli čas cestováním do velkého města nebo čekáním na schůzku. Pokud zašlete nezávaznou poptávku, pak se s vámi ihned spojíme a budeme nadále spolupracovat. Veškeré podklady se dají poslat pomocí internetu. Využíváme tento inovativní systém a hodně jsme se přizpůsobili v tomto ohledu moderním potřebám našich klientů. Dalším slovem je hypotéka. Slovo, které značí velice jednoduchý typ úvěru se zástavou nemovitosti. Každému je jistě hned jasné, že u hypotéky se ručí nemovitostí. To je základní a jediné pravidlo, které je platné jak u nás, tak i kdekoliv jinde. Posledním slovem bude bez registru. Právě tato slova mohou vystihovat celou podstatu úvěru. Do záznamů se běžně nahlíží, protože je to nutné. Někdo si myslí, že název přesně odpovídá a že se do seznamů vůbec nenahlíží. V tomto případě to musíme uvést na pravou míru. Na záznamy se nahlíží, ale základním faktorem, co rozlišuje banky a nebankovní společnosti je tolerance. Banky totiž žádné záznamy netolerují, kdežto soukromé společnosti ano. Takže pokud máte záznam, můžete i přesto u nás získat úvěr.

Další výhodné podmínky úvěru

Nikde sice není řečeno, že se jedná o typ podnikatelského úvěru, takže to musíme zmínit nyní. Americká hypotéka bez registru značí podnikatelský úvěr, takže se bavíme o financích určených podnikatelům a firmám.

Podnikatelé mohou tyto finance využít ve firmě k placení faktur, dluhů, nedoplatků, sociálního a zdravotního pojištění, mezd, běžných potřeb, ale také exekucí, nebo zvolit v tomto ohledu konsolidaci.

Doba splatnosti 

Nízká měsíční splátka.

Tolerance záznamů.

Předem se neplatí žádné poplatky.

Nevadí nízké daňové přiznání.