Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Objevte s Paysafecard bezpečný internetový svět

my paysafecard

Sociální sítě a komunity patří ke stále oblíbenějším – jen prostřednictvím Facebooku se na celém světě propojuje více než miliarda uživatelů. Kromě kontaktu s přáteli a seznamování se s novými lidmi však nabízejí také nepřeberné varianty zábavy, společenských her a aplikací.

Hraní a placení bez rizika

Ať už jde o online hry, hry pro webové prohlížeče, hry pro více hráčů, běžné nebo dovednostní hry, v celé Evropě se jimi baví 132 milionů hráčů. Více než polovina z nich si kupuje předměty pro svoji herní postavu, čímž zvyšují šance na výhru. Postoupit ve hře tímto způsobem má šanci každý, navíc bezpečně, s pomocí plateb prostřednictvím karty Paysafecard. Bez nutnosti uvádět jakékoliv osobní údaje, číslo bankovního účtu nebo kreditní karty, přitom s dokonalou kontrolou svých výdajů.

Seznamovací portály 

V rámci Evropy si více než 40 % nezadaných lidí hledá partnera pomocí internetu. Miliony nezadaných lidí nacházejí online své štěstí, začínají novou kapitolu svého života. I vybrané portály pro nezadané umožňují bezpečné platby pomocí Paysafecard.

Telefonování a posílání zpráv

Chytré telefony jsou dnes už samozřejmostí. K telefonování a zasílání zpráv jejich prostřednictvím lze využít i internetové portály, a mít tak zároveň pod kontrolou své výdaje. Mnozí poskytovatelé těchto služeb nabízejí výhodné tarify pro aktivity v tuzemsku i v zahraničí. Účet za volání nebo zprávy je pak možné bezpečně zaplatit opět s pomocí Paysafecard.

Více o systému Paysafecard na www.paysafecard.com/cs-cz

my paysafecard

my paysafecard

 

Tagy: