Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Hledání pronájmu v Praze

Albertov

Pokud se stěhujete do našeho hlavního města za prací nebo studiem, nevyhnete se hledání nového bydlení. Vyznat se v nabídkách realitních kanceláří, nebo portálů, které slibují pronájem bez provize, není v současném počtu inzerátů téměř možné. Všeobecně mají realitní kanceláře jedinou výhodu, realitní makléř se Vám může věnovat a nabídky vybírat za Vás. Za tyto služby však zaplatíte ve většině případů tučnou provizi. Pokud pronájem seženete přímo od majitele, vyhnete se sice placení tohoto poplatku, ztratíte však celkový servis, který realitní kanceláře nabízejí.

Řešením je hledání kompromisu

Ideálním řešením v takovém případě jsou velké bytové komplexy, které se v posledních letech stávají významným trendem v moderním bydlení. Pronájem bytů Praha  takové komplexy řeší pro nájemce velmi výhodným způsobem. Pronájem zprostředkovávají také bez provize, přímo od majitele, tyto areály jsou však vybaveny celou řadou doplňkových služeb. Samozřejmostí v takových areálech bývá supermarket, restaurace či fitness centrum. Zde jejich výhody nekončí, pronájem bytu v Praze v těchto komplexech kombinuje výhody pohodlného bydlení se službami hotelu. Bezpečnost těchto areálů je zajištěna 24hodinou recepcí a bezpečnostními kamerami.

Luxusní vybavení

Mezi nesporné benefity patří i kompletní zařízení, které mají tyto byty pronájem Praha . Při již tak stresujícím stěhovaní nemusíte řešit koupi nové pračky, televize a nábytku.

Albertov

Albertov

Služby takovýchto bytů tak vytváří zcela nový produkt na realitním trhu, který stojí mezi nabídkami realitních kanceláří a přímých vlastníků nemovitostí. Zajišťují komplexní servis a díky luxusnímu vybavení jsou nesrovnatelné s přímým pronájmem od majitelů, jejichž byty jsou ve většině případů pronajímány bez zařízení, nebo s vybavením již značně opotřebeným.