Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


S úctou k přírodě tvoříme ze dřeva a dodržujeme tradiční řemeslné postupy

Dřevo do interiéru patří, a to nejen v podobě stylového nábytku nebo bytelné podlahy, která přetrvá celé generace. V podobě dřevěných obkladů se objevuje také na stěnách. Oblíbené jsou nejen v obývacím pokoji, ale třeba v koupelnách nebo kuchyních. Dřevo je příjemné, působí hřejivě, je zdravé a přirozené, dobře se s ním pracuje a dlouho vydrží. Interiérové dřevěné obklady přitom nejsou jen záležitostí chalup nebo venkovských domů! Své pevné místo mají i v moderních interiérech, novostavbách nebo městských bytech. Záleží především na tom, jaký design si vyberete. Máme na výběr stylový design i různé tvary. Rozhodně zajímavého efektu docílíte třeba 3D dřevěnými obklady na stěnách. Zajímavou alternativou jsou také dřevěné obklady z exotických dřevin.

Vytvořte si stěny bez velké námahy pro krásný a jedinečný domov za bezkonkurenční cenu. Dřevo dává nám lidem pocit útulnosti, tepla, krásy, přirozenosti, života a individuality. Všechny vlastnosti, které spojujeme s pocitem domova. Obložení z pravého dřeva kromě toho zajistí zdravé a příjemné klima.

DŘEVĚNÉ MOZAIKY WODEWA

Dřevěné mozaiky WODEWA jsou vhodné do koupelny i kuchyně. Jejich pestrý a atraktivní vzhled je luxusním doplňkem moderních i rustikálních interiérů. Mozaika se vyrábí z devíti druhů dřeva z různých koutů světa, může se pyšnit velkou tvrdostí a odolností vůči vodě. Každý kus je originál lišící se barvou i strukturou.

DŘEVĚNÉ OBKLADY WODEWA

Dřevěné obklady WODEWA se instalují pomocí pásků, které jsou postupně spojeny v jediný celek. Tři různé tloušťky vytváří na stěně nepravidelný 3D efekt. Nechte na sebe působit přírodní hru barev materiálu, vnímejte se a dotýkejte obkladů WODEWA.

WODEWA

krása v každém kousku – ruční práce – přírodní materiály

Nevíte, jaký dřevěný obklad na stěnu si vybrat?

Rádi pomůžeme i poradíme, jsme tu pro Vás.

T. +420 608 872 827

www.drdlik.cz