Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Vychutnávejte si luxusní saunování, kdykoliv budete mít chuť

Espoo Grand

Saunování je jednou z nejpříjemnějších forem relaxace, která má zároveň blahodárné účinky na náš organismus. Odpočinete si, načerpáte novou sílu, zbavíte se stresu, ale zároveň podpoří i vaše fyzické zdraví.

Domácí sauny

Saunování už dávno není doménou jen severských zemí. Saunování známé i v České republice a i tady je oblíbené už nějakou dobu. Mnozí lidé je pravidelně navštěvují. Zájem o saunování v posledních letech však značně vzrostl, a to především díky celkové zálibě ve wellness stylu. Lidé, unaveni hektickým životem, potřebují vyvážit stresy péčí o tělo a duši. Přesně to jim saunování dává, a protože si lidé chtějí pocit relaxace co nejvíce užívat, pořizují si stále častěji sauny domů. Některé mají kompaktní rozměry, takže nejsou výsadou pouze těch, kteří mohou pro tato zařízení vymezit velké prostory.

Saunahouse: Vše pro splnění vašeho snu o saunování

Možná také uvažujete, že si saunu pořídíte domů, ale třeba se ztrácíte v obrovské nabídce. Základem je vybrat kvalitní společnost nabízející rozmanitý výběr.
Saunahouse.cz je výrobcem a prodejcem luxusních finských saun  za příznivou cenu. Zakládá si především na individuálním lidském přístupu a vysoké kvalitě jak produktů, tak služeb.
Lidé kupující si saunu zpravidla tomuto sortimentu příliš nerozumějí. Proto by se měli obrátit na prodejce, který jim zařízení nejen prodá, ale případně mu poradí či pomůže vybrat zařízení jemu na míru. A můžete si nechat připravit pro lepší představu i 3D fotovizualizaci.
Saunahouse si na klientském přístupu zakládá. Rozumí přáním klientů a právě proto kromě typizovaných saun značky Espoo vyrábí i vlastní sauny na míru  zákazníkovi. Servisní střediska společnosti najdete v Praze a Brně.

 

Blíže o saunách ze Saunahouse

Sauny od prodejce a výrobce Saunahouse jsou z materiálů nejlepší jakosti. Konkrétními dřevinami, ze kterých se sauny vyrábí, jsou osika, smrk, ale i luxusní materiály (africká vrba abachi a červený cedr). Samozřejmostí jsou kvalitní saunová kamna a promyšlená konstrukce s využitím evropské technologie EOS a Abatec. Záruka na sauny je 5 let.
Součástí sauny je rovněž působivá světelná terapie zprostředkovaná stropními světli a osvětlením za opěrkou.
Sauny jsou nejen pohodlné, ale mají také elegantní design, který podtrhují luxusně prosklené stěny, což je současný trend ve světě saun.

Tagy: