Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Elektrický gril: zdravé pochoutky i v zimě

grilování

Grilování je aktivitou, která natrvalo zapustila kořeny i v našich luzích a hájích. Zimní počasí však tomuto koníčku příliš nepřeje. Elektrický gril ovšem můžete bez problémů používat i doma!

Elektrické grily pro domácí grilování

Pokud se domníváte, že se je v průběhu zimních měsíců nutné vrátit od grilu k pánvičce, přesvědčíme vás o opaku. Již poměrně dlouhou dobu si je totiž možné pořídit kvalitní elektrické grily, které lze bez jakýchkoli komplikací používat nejen na balkoně, ale také v interiéru! Tato zařízení totiž neprodukují žádný kouř, což je navíc hned dvojnásobná výhoda. Právě kouř ve větším množství má totiž karcinogenní účinky, takže elektrický gril vlastně zároveň nabízí zdravou variantu grilování.

Jak poznat kvalitní elektrický gril?

Samozřejmě že k dispozici jsou grily a grily. Některé totiž za moc nestojí, zatímco druhé vám pomohou připravit úžasné pochoutky. Co by tedy takové zařízení rozhodně mělo mít? Tak především horní víko, které zaručí ideální využití tepla. Dále se jedná o litinový rošt a topnou spirálu s kvalitním výkonem. V neposlední řadě vám doporučujeme, aby měl zvolený elektrický gril rovněž plynulou regulaci výkonu.

Hraje roli značka grilu? Rozhodně ano!

Žádáte-li nejvyšší kvalitu, rozhodně vám doporučujeme se zaměřit na zařízení předních světových výrobců. Doporučit vám přitom např. můžeme grily Weber. Možná vás napadá, že tyto produkty jsou jistě příliš drahé. Chyba lávky! V e-shopu Grilovani.cz seženete pestrou nabídku grilů Weber za velmi zajímavé ceny, a to nejen elektrické varianty. Pořídit si tedy levně můžete i plynové grily, grily na dřevěné uhlí a další zařízení.