Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


RBS® technologii využívá při grilování čím dál více Čechů

Campingaz

Grilování patří mezi oblíbené činnosti, kterými si řada Čechů krátí volné letní chvilky a specifickou vůni čerstvě grilovaného masa, ryby nebo zeleniny je možné cítit v letních měsících prakticky v každém koutě naší republiky. Skvělý zážitek z chvilek strávených s přáteli nebo rodinou při grilování však dokáže lehce pokazit kouř vznikající díky tuku odkapávajícímu z grilovaných pokrmů, kterému se málokdy jde vyhnout. Přestože se výrobci zahradních grilů snažili v posledních letech tento nežádoucí jev odstranit, se skutečně funkčním řešením přišla až francouzská značka Campingaz®, která na trh nedávno uvedla plynové grily vybavené patentovanou technologií RBS®.

Čím je RBS® technologie tak unikátní?

Jak již bylo uvedeno výše, u naprosté většiny zahradních grilů, a je jedno, zda jde o grily na dřevěné uhlí nebo plynové grily, vzniká při grilování nežádoucí kouř. Ten je způsoben tukem případně šťávami, které odkapávají z grilovaného masa a dalších pokrmů, na rozžhavené uhlíky nebo plynové hořáky grilu. Grily s RBS® technologií mají plynové hořáky umístěné po stranách grilovací vany, čímž je právě nežádoucímu vzniku kouře zabráněno. RBS® technologie přináší navíc ještě jednou výhodu, a tou je rovnoměrné rozložení tepla po celé grilovací ploše. Grilovaný pokrm tak můžete umístit kdekoliv na roštu a můžete si být jisti, že výsledek grilování bude jedním slovem perfektní.

Plynový gril Campingaz 3 series RBS L

Plynový gril Campingaz 3 series RBS L

Prodeje grilů s RBS® technologií raketově rostou

Přestože zahradní grily značky Campingaz® patří nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích, mezi nejprodávanější značky grilů, uvedením RBS® technologie získal Campingaz® značnou konkurenční výhodu. Jak potvrzuje i Tomáš Sádecký z internetového portálu www.give.cz, který je zároveň i autorizovaným prodejcem grilů Campingaz® v České republice, zájem o plynové grily s RBS® technologií ze strany zákazníků výrazně předčil všechna očekávání. Tomáš Sádecký k tomu dodává: „Přestože jsme byli na zvýšený zájem o grily RBS připraveni, v průběhu posledních týdnů se nám několikrát stalo, že jsme tyto grily doprodali a zákazníci tak museli čekat několik dní na nové dodávky. Určitě se jedná o nejprodávanější zahradní grily z naší nabídky“.

Další trumfy grilů Campingaz

Výše uvedená technologie však není jediná, čím Campingaz® letos potěšil svoje zákazníky. Kromě RBS® technologie vybavil některé modely svých zahradních grilů také dalšími technologiemi, například technologií Instaclean® nebo CulinaryModularSystem®. První z nich šetří výrazně čas s čištěním grilu. U grilů vybavené technologií Instaclean® jdou některé díly z grilu jednoduše vyjmout a umýt je i v běžné myčce na nádobí. Druhá zmiňovaná technologie naopak umožňuje z grilu udělat takřka plnohodnotnou zahradní kuchyni. Díky speciálnímu CulinaryModular roštu můžete na grilu nejen upéct pizzu či drůbež, ale i uvařit oblíbený španělský pokrm paella, případně využít pro vaření asijských jídel praktickou pánev wok. Jak vše funguje v praxi si můžete prohlédnout na videích rozmístěných kolem.