Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Baterie Yukon, moderní vzhled a stoprocentní spolehlivost

Vodovodní baterie vanová YUKON s hlavovou a ruční sprchou

Na produkty, které přicházejí do styku s vodou, používá výrobce RAVSLEZÁK vysoce kvalitní mosaz s důrazem na vysoké hygienické normy. Tím jim zaručuje dlouhou životnost i při prudkých změnách teplot a eliminuje vznik koroze. Díky těmto špičkovým parametrům tak společnost může garantovat záruku těsnosti odlitku těla vodovodních baterií na dobu deseti let.

Platí to samozřejmě také pro charismatickou kolekci s názvem Yukon, která je k dispozici v široké škále druhů, typů, určení a umístění baterií, a ve dvou materiálových variantách. Jde buď o baterie v povrchové úpravě chrom, nebo chrom/bílá. Chromování je dvojitý elektrochemický proces, při kterém se kvůli docílení odolnosti vůči korozi nanáší na mosazný základ minimálně 12 mikronů niklu. Druhou vrstvou je pak dekorativní chrom v minimální vrstvě 5 mikronů, která dává výrobku exkluzivní vysoký lesk. Bílý povrch se pak na tělo baterií dostává s pomocí takzvaného komaxitu, což prášková barva.

Vodovodní baterie vanová nástěnná se sprchou a pevným držákem

Vodovodní baterie vanová nástěnná se sprchou a pevným držákem

Důležité jsou však také keramické kartuše (například osvědčených značek Kerox a Sedal) vršky, které se kromě dlouhé životnosti postarají také o tichý chod a komfortní ovládání vodovodních baterií. Zajímavou vychytávkou jsou plastové perlátory v mosazném pouzdře, jež jemně provzdušňují proud vody, což i při nižším tlaku umožňuje dosažení potřebné účinnosti.
Své vodopádové baterie RAVSLEZÁK vybavuje speciálním ventilem, případně keramickým přepínačem v závislosti na typu produktu. O ideální směšování studené a teplé vody se postarají termostatické baterie, jejichž výhodou je i nižší energetická zátěž z pohledu samotného ohřevu vody.
Je samozřejmě ještě řada dalších technologických detailů, z nichž pramení kvalita této české značky. Nesmíme však zapomenout ani na promyšlený moderní vzhled kolekce Yukon, která vychází vstříc milovníkům dokonalých, lehce zaoblených tvarů a bezchybného povrchu.

Vodovodní baterie umyvadlová stojánková s otvíráním odpadu

Vodovodní baterie umyvadlová stojánková s otvíráním odpadu

Podrobnější informace o této designově úchvatné řadě vodovodních baterií a například i o jejich správné údržbě získáte na www.ravslezak.cz