Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Vybavování koupelny trochu jinak – pohodlně a výhodně

Čeká vás rekonstrukce koupelny? Ano, přesně ta, kterou již několik let odkládáte. Vybíráte skříňky a další koupelnový nábytek v kvalitním, trendy a neotřelém provedení, ale přitom plně funkční? Nechce se Vám navštěvovat obrovské hypermarkety a prodejny, ve kterých než najdete to, co hledáte, musíte projít celý obchod skrz naskrz?

Pojďme si nastínit, jak vypadá proces nákupu vybavení koupelnového nábytku ve velkoobchodech a nákupních centrech. Znáte to, bohužel, jistě také!

Nejčastěji vyrážíte za nákupy v sobotu či v neděli, kdy se Vám to hodí nejvíce. Přes týden na to není chuť, ani síla, ani čas.

 Vyrážíte. Řešíte dilema. Autobus nebo veřejná doprava. Volíte pohodlnější cestu automobilem.

 Už 10 minut kroužíte po parkovišti a hledáte volné místo. Zřejmě jste nápad vydat se nakupovat v neděli neměli pouze Vy.

 Kličkujete mezi projíždějícími auty a kysele se tvářícími zákazníky, až jste konečně v prodejně.

 Nechce se Vám trávit celý den na nákupech, když ani přesně nevíte, co přesně chcete koupit. Hledáte oddělení koupelen, textilu a doplňků. Žijete v domnění, že se podíváte a vezmete přesně to, co Vám padne do oka.

 Nejprve se nacházíte v oddělení obývacího pokoje, první zákruta a dostáváte se do dětského pokoje, druhá zatáčka, kuchyně. „Kde to je, tady už to přece musí být,“ říkáte si naivně, doufajíc, že za třetí pravotočivou zatáčkou, po které Vás vedou ukazatele na zemi i na stěnách, to již 100% bude.

 Dobrá, ještě ložnice, kancelářské prostory a náhle, koupelny jsou tu.

 Přecházíte od skříňky ke skříňce, od koše na špinavé prádlo k protiskluzovým podložkám. Nevíte, protože, všechno je si podobné jak vejce vejci a není to právě podle Vašeho gusta.

 Tápete. Rozhodnete se proto porozhlédnout po nábytku ještě jinde, směřujete tudíž do sekce textilu a doplňků, přičemž Vás opět čeká několik pravotočivých zatáček, než do ní dorazíte.

 Zjistíte, že už jste tak vynervovaný, že nemáte sílu vybírat osušky a ručníky, natož pak doplňky pro dokonale vybavenou koupelnu.

 Najít auto není rozhodně tak snadné, přičemž vymotat se mezi lidmi stejně nervózními jako Vy zabere několik minut.

 Přijíždíte domů a Váš stav mysli je na bodu mrazu.

Nakupování ale nemusí vypadat takto, protože jsou i jiné možnosti. Zkuste si například vybrat a nakoupit všechny potřebné věci online. Skříňky, textil do koupelny, ručníky, alenapříklad i svítidla naleznete v zákazníky prověřenéme-shopuTchibo.cz. Pokud se vydáte cestou nákupu online, znamená to pro Vás mimo jiné ušetření si strastiplné cesty do obchodu,nakupování z pohodlí domova a ušetření peněz díky slevovým akcím a například dopravě zdarma Tchibo!

Tagy: