Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Matrace Holeček s.r.o.

Jsme českou společností zabývající se výhradně výzkumem, výrobou a prodejem zdravotních matrací, lamelových roštů, lůžkovin, postelových systémů Box Springs – www.velda.net, kde máme výhradní zastoupení, a ostatního příslušenství. Naši obchodní činnost jsme postavili na filosofii hledání optimálního řešení potřeb zákazníka v zájmu jeho zdraví. To znamená, že zákazník si musí vybrat dle své chuti a potřeb. Součástí našich služeb je bezplatná poradenská činnost, kterou v našem oboru považujeme za velmi potřebnou.

Spánek je přirozený způsob, jak si tělo může odpočinout, zregenerovat síly a uvolnit se. Kvalitu spánku lze ovlivnit výběrem vhodné matrace, případně roštu. V posteli strávíte třetinu života, proto výběr matrace nepodceňujte. Dopřejte si kvalitní spánek jako prevenci zdravotních potíží. Například bolesti hlavy a zad mohou být způsobeny současným životním stylem. Vhodně zvolená matrace v kombinaci s podkladem poskytuje dostatečnou vzdušnost a zajistí dokonalé rozložení hmotnosti. To znamená ideální anatomickou polohu páteře během spánku.

Předkládáme Vám exklusivní řadu matrací určených pro náročné zákazníky, kteří kladou vysoký důraz na kvalitu spánku. Spojuje v sobě vrchol současných poznatků z oblasti zdravého spaní, vynikající ortopedické vlastnosti a luxusní vzhled. Doufáme, že ve spolupráci s námi zvolíte ideální řešení pro Váš zdravý spánek.

Správným uložením matrací dosáhnete ideálních ortopedických vlastností matrace a optimální vzdušnosti. Proto je třeba zvolit vhodnou podložku. Pružinové matrace je vhodné uložit na pevnou, odvrtanou desku nebo pevný či lamelový rošt, kde mezery nepřesáhnou 5 cm. Sendvičové a latexové matrace je vhodné uložit na hustší lamelový rošt s výkyvnými lamelami, který podpoří ortopedické vlastnosti matrace. V kombinaci s polohovatelným lamelovým roštem je zvýšena užitná hodnota matrace (např. při čtení, sledování televize…). Všechny typy matrací jsou vhodné pro manuálně polohovací rošty. Komfort lamelového roštu s motorovým ovládáním oceníte nejlépe na latexových, nebo pěnových matracích.

Matrace dodáváme i v atypických rozměrech na míru dle přání zákazníka, samozřejmostí jsou i dvoulůžkové matrace. Latexové a sendvičové matrace v rozměru větším než 90×200 cm mohou mít konstrukční spoj jádra, který v žádném případě nemá vliv na ortopedické vlastnosti ani na komfort matrace a pohodlí uživatele.

Snímatelné potahy jsou konstruovány ze dvou odepínacích dílů tak, aby bylo možné vyprat pouze jeden díl a nepřetížit Vaši pračku. Tím pádem můžete matraci bez omezení používat díky zbývající polovině potahu. Potahy se perou do teploty 60⁰ C, ale nelze je sušit v bubnové sušičce. Všechny potahy mají vysokou gramáž výplně, která podporuje luxusní vzhled matrace.

Pevné potahy mohou mít rozlišenou letní a zimní stranu (rozdílné složení výplně). Letní stranu tvoří vrstva bavlny, zimní stranu tvoří vrstva hřejivé ovčí vlny. Abyste dosáhli ideálních ortopedických vlastností matrace, doporučujeme matraci pravidelně otáčet.
www.matraceholecek.cz
www.velda.net

foto: Matrace Holeček s.r.o.