Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Jak přežít nemocenskou

Patříte-li k těm, jimž nedělají vrásky na čele zkracující se dny a na podzimní atmosféru se těší, gratulujeme vám. Podzim však umí značně znepříjemnit jedna věc. Jsou jí zákeřné viry a bakterie, které dokáží mimořádně zkomplikovat běžný život. Potkala zákeřná nemoc i vás, musíte zůstat doma a řešíte, co s přebytky volného času?

Jak vyzrát na nudu při nemocenské

Pokud je vám trochu lépe a nemusíte ležet, otevírá se před vámi prostor na to, uklidit, srovnat a roztřídit vše, co jste dlouho odkládali. Ti zručnější mohou zavzpomínat na hodiny výtvarné či pracovní výchovy na základní škole. Pánové mají šanci uvést do funkčního stavu všechny kapající kohoutky, dámy zase mohou svoji garderobu oživit vlastnoručně ušitými nebo upletenými kousky.

Co si ale počít v okamžiku, kdy vás váš zdravotní stav nebo doporučení lékaře nekompromisně „uložily” na lůžko a množina činností, které smíte či zvládnete vykonávat, je tak značně omezená?

Najednou dojde pravděpodobně na ten štos knih označovaný „až na ně budu mít čas”. V běžném denním režimu si patrně budete jen těžko hledat několik souvislých hodin na četbu, tak se toho snažte náležitě využít. Je soustředění na knihu přece jen příliš vyčerpávající činností, při které se vám až tak nedaří udržovat pozornost? Mnoho literárních děl si můžete užít i jinak – poslechem. K dispozici je pestrá paleta audio knih z nichž si určitě vyberete.

Kdo se chce uchýlit k opravdu nenáročné zábavě, může sáhnout po DVD s filmem. Několik sezón vašeho oblíbeného seriálu vám zajistí poměrně úspěšné přežití i několikadenní nemocenské. Bonusem je fakt, že tentokrát můžete spoluprožívat osudy jednotlivých hrdinů bez provinilého pocitu z prokrastinace.

Jak se při nemoci zabavit u počítače

Elektronika je ostatně ideální prostředek, který vám umožní úspěšně rozehnat nudu mezi čtyřmi stěnami. Na sociálních sítích se neustále něco děje a zabavit se můžete i hraním her. Nebaví vás ale hrát jen o virtuální body a o postup do dalšího levelu?

Zkuste si nemoc zpříjemnit dávkou adrenalinu a hrát o skutečné peníze v jedné z online sázkových kanceláří. Vzhledem k tomu, že nový zákon mnoha z nich zkomplikoval působení na tuzemském trhu, svoje působení se rozhodli někteří provozovatelé ukončit. Podobný osud dočasně potkal například i populární sázkové kanceláře. Čeští hráči rozhodně nemusejí být zklamaní, provozovatel si o licenci požádal a v dohledné době tak svoje služby opět poskytovat bude. V mezičase zde naleznete návod, jak hrát a získat případné výhody.

Co nabízí Fortuna kancelář

Než budou opět přístupné, je možné využít služeb některé z nově otevřených českých sázkovek, které legislativní změnu využily pro vstup do této sféry. Jednou z nich je i Fortuna. Fortuna patří k lídrům v oblasti hazardních her, jedná se o historicky nejstaršího poskytovatele kurzových sázek v České republice. Svoji činnost zahájila již v roce 1990 a postupem času se působnost původně domácí společnosti rozšířila do podoby holdingu, který dnes funguje v mnoha zemích střední Evropy.

Kurzové sázky nabízí dodnes, a to nejen na populární sporty jako fotbal či hokej, ale také například na biatlon, MMA nebo speciální sázky reagující na aktuální politické i společenské dění. Novinkou je pak spuštění vlastního online kasina pod názvem Vegas. Zde si můžete vyzkoušet online automaty, případně tradiční hry jako ruletu, kterou dobře znáte z kamenných kasin.

K tomu všemu Fortuna poskytuje mnoho výhod v podobě pravidelných promo akcí a bonusů. Ty aktuálně nezajímavější jsou hlavně no-deposit bonus a bonus vkladový. K získání toho prvního vám stačí pouhá registrace, k níž od Fortuny dostanete 300 Kč. Nemusíte tedy nic vkládat. V případě bonusu vkladového už za první vklad na svůj účet získáte stejnou částku, kterou vložíte, a to až do výše 3 000 Kč.