Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Kde bydlet? Nechte se zlákat byty v novostavbách v Praze 4

novostavby praha 4Hledáte vhodné místo pro bydlení v Praze? Rádi byste spojili dostatečnou vzdálenost od velkoměsta s jeho dostupností? V Praze již není mnoho volných lokalit, které by splňovaly současné náročné požadavky na moderní bydlení, ale projekt Liberty Building v Praze 4 dokáže ještě několika posledním desítkám zájemců splnit jejich sny.
V širším centru Prahy, konkrétně v lokalitě pražských Nuslí, spadajících z větší části do obvodu městské části Praha 4 a z menší pak do obvodu Prahy 2, je právě ve finále realizace projektu Liberty Building. V rámci tohoto projektu byly v novostavbách dokončené byty určené pro rodiny i jednotlivce, více i méně náročné zájemce o moderní bydlení, a to v lokalitě, která kombinuje výhody dostupné vzdálenosti od centra a zároveň dostatečné vzdálenosti od hluku velkoměsta, od nepříjemných zplodin a přílišné koncentrace lidí.

Byty i nebytové prostory v Liberty Building

Část projektu Liberty Building se zaměřila na výstavbu nového bytového domu a druhá část na rekonstrukci bývalé administrativní budovy továrny. Právě v rekonstruované části vzniklo nejen moderní ale skutečně originální bydlení s 3,2 m vysokými stropy a s krásným výhledem do nedalekých Grébových sadů. V novostavbě pak lze nalézt pohodlné a moderní byty všech kategorií. Projekt vytvořil také řadu nebytových prostor, určených k podnikání, jako sídla firem či dokonce jako ateliéry.

Výhody lokality v Praze 4 – Nuslích

Dnes už není jednoduché najít v Praze volnou lokalitu, která by splňovala náročné požadavky moderního bydlení. Kombinace dostupnosti centra Prahy a odlehlosti od ruchu tohoto světového velkoměsta je něčím, co v Praze hledá snad každý, kdo v ní musí nebo chce bydlet. Jednou z posledních lokalit, které takovéto podmínky splňují, jsou právě některé části Nuslí v Praze 4.
Lokalita projektu Liberty Building je v desetiminutové dojezdové vzdálenosti od centra, takže se dá skutečně hovořit jen o vzdálenějším centru Prahy. A díky tomu, že bylo využito klidného a zeleného prostředí Havlíčkových sadů, tzv. Grébovky (s Gröbeho vilou), získal projekt přidanou hodnotu v podobě lokality odlehlé od nepříjemných známek městské aglomerace.

Přijďte si prohlédnout nové byty

Pokud tedy hledáte byt v Praze, který by splňoval již zmíněné podmínky klidné a příjemné lokality a dosahu i vzdálenosti od centra, pak vám lze jen doporučit prohlídku aktuálně dokončovaných bytů v  novostavbách v Praze 4.Každou středu se v místě koná den otevřených dveří. Kvůli velkému zájmu je však vhodnější domluvit si schůzku osobně po telefonu.
Protože zbývá jen asi polovina ze všech bytů, návštěvu raději příliš neodkládejte. Získat bydlení v dobré a ve všech směrech výhodné pražské lokalitě příště už nemusí být tak jednoduché. Prohlídky, které probíhají každou středu od 12.30 do 17.30, je třeba si rezervovat na telefonní lince 800 213 215.

luxusní bytylevné byty