Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Proč se vyplatí investovat do kvalitní vířivky?

foto: Albixon a.s.

Při vybírání vlastní vířivky vás bude jistě atakovat mnoho prodejců s množstvím lákavého reklamního materiálu s krásně nasvícenými vířivými vanami a výčtem všech výhod a zdravotních benefitů pravidelného užívání.První dojem je bezesporu velmi důležitý, vířivka se stane pevnou součástí vaší zahrady nebo domu. Nicméně do vířivky investujete nemalou sumu a nemá být jen zajímavým estetickým doplňkem v jedné sezoně.
Společnost Albixon a.s. patří mezi přední výrobce a dodavatele nejen bazénů, ale i vířivek. Díky jasnému zaměření má opravdové zkušenosti nejen se zajímavým designem a doplňujícími efekty v podobě LED osvětlení, zabudované MP3 atd. Portfolio produktů je sestaveno z vířivek s funkčním rozmístěním trysek, pohodlným usazením vany, výkonnou filtrací a správně použitými kvalitními materiály. Na první pohled dražší vířivé vany v sobě skrývají jistotu dlouhodobého používání bez nutnosti složité údržby nebo dokonce časté výměny jednotlivých dílů.

Skutečná relaxace

Základ oněch letitých zkušeností pocítíte již při prvním použití. Všechny trysky jsou rozmístěny v místech s funkčním zacílením na jednotlivé části vašeho těla. I programy intenzity vodního proudu a teplotyodpovídají správné relaxaci, uvolnění svalů a prokrvení. Nemusíte hledat správnou polohu, do vířivky se ponoříte jako do teplé náruče.

Kvalitní materiál

Velmi důležitý je i materiál. Kvalitní plast, nerez, dřevo – zvýší komfort vířivky a zejména pak zásadně prodlouží životnost vašich lázní. Kvalitní materiál je dražší, ale nevyžaduje časté výměny, je odolnější vůči povětrnostním podmínkám, nešetrnému zacházení i mechanickému opotřebení. Je tvarově i barevně stálý a nenáročný na údržbu.

Nadstandardní vybavení

Mnoho prodejců pracuje šikovně s cenou výrobků. Nabídne vám velmi zajímavou nízkou cenu, ale při kalkulaci konečného nákupu zjistíte, že většinu vybavení musíte „dokupovat“ nad rámec základní sumy. Spolehlivý dodavatel však nabízí kompletní produkt včetně mnoha doplňků v avizované ceně.Na první pohled dražší výrobek tak nabízí nadstandardní vybavení.

Seriózní poradenství

A neméně důležitým bodem je i důvěra. Albixon a.s. s ohledem na letitou vůdčí pozici na trhu také může garantovat i skutečně odborný servis a pomoc při výběru. Profesionální firma vám nebude nutit modely, které zbývají na skladě. Dokáže naopak správně odhadnout míru využití, náročnost provozu a vše skutečné potřeby.Nabídne vám výrobek, který odpovídá vaší skutečné představě.

Albixon a.s.

Albixon a.s.