Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Venkovní vířivky – Na co si dát pozor?

Venkovní vířivka není jen masážní vana sloužící k odpočinků. Jedná se o sofistikovaný systém technologií a vlastností odlišující kvalitní vířivku od té, řekněme méně kvalitní.

 

 

 

Kam zaměřit pozornost?

Je těžké orientovat se ve velkém množství prodejců a všemožných informací padajících ze všech stran. Jak tedy skutečně rozeznat kvalitní vanu od nekvalitní? Mám vůbec jako lajk možnost toto rozeznat? Určitě ano, stačí jen sledovat správné ukazatele.

Kvalita akrylu

Skořepina venkovní vířivky je jedna z nejdůležitějších částí na vaně. Jako jediná je v případě defektu těžce opravitelná a je tak potřeba, aby kvalita byla 100 %. Jak to však poznat?

Proces výroby skořepiny se skládá z několika kroků. První je určitě značka akrylu. Mezi nejlepší patři americký výrobce Aristech. Se správným typem akrylu je splněno však cca. 20% úspěchů. Další je uskladnění akrylu, správná tepelná úprava a nanášení zpevňovacích vrstev – zde mnoho výrobců selhává. I lajk rozezná při zaklepání na akryl jeho bytelnost, rovněž doporučujeme zaskákat na dně vany, jak se celá vana hýbe a dno prohýbá. Pozorovat rovněž můžete jeho hladkost bez výraznějších promáčklin. Dílenské zpracování akrylu je to, co již při prvním doteku nepochybně poznáte.

Technologie měnící pravidla hry

IQue® Sweden nedbá pouze na vysokou kvalitu dílenského zpracování a elegantního designu. Velké zaměření je na technologie udávající směr a zvyšují ať už úroveň masáže, životnost vířivé vany, tak uživatelskou přívětivost a praktičnost, kterou každý uživatel ocení.

Bez-silikonové uchycení trysek zaručující dokonalé utěsnění, spodní drenáž na pohodlnou výměnu vodu, unikátní systém čištění hladiny i dna vířivky Superior Cleaning System, akupunkturní masáž chodidel AcuFlex, ergonomické tvarován přizpůsobení na evropský trh, měnitelný systém trysek JetFlex dělá z IQue® Sweden jednu z předních evropských značek venkovních vířivek.

Přesvědčte se na vlastní kůži

Spolehněte se na své vlastní rozhodnutí a přijde si vyzkoušet kvalitu na vlastní kůži jednoho z naších showroomu, kde si můžete vanu vyzkoušet v pohodlí privátního wellness ve všední den i o víkendu (vyzkoušení doporučujeme zarezervovat, alespoň den předem).

Pořízením vířivky investujete do svého zdraví, mějte tak jistotu, že investujete co nejlépe.

Showroom Praha – Milady Horákové 127, Praha 6 Hradčany
Showroom Slavkov u Brna – Čls. Armády