Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Kutilové, co nesmí ve vaší výbavě chybět?

šroub do betonu

Neohroženě se pouštíte do oprav domácích spotřebičů, auta či domu? Jste pyšní na svou dílnu a pravidelně se staráte o to, aby v ní bylo vše, co pro své domácí projekty potřebujete? Nebo vás vaše šikovné ruce dokonce živí? Poradíme vám, co by ve vašem arzenálu nemělo chybět, i kde to pořídíte za nejlepší cenu.

Spojovací a hutní materiál: Při stavbě a rekonstrukci nezbytnost

Snažíte se šetřit, kde to jen jde? Schováváte použité šroubky a vruty? Tak s tím raději přestaňte. Šroub či vrut, který byl již jednou použití, nikdy nezajistí stejnou životnost a pevnost, jako nový kousek. Když chcete, aby se vaše dílo podařilo, raději na úkor kvality nešetřete.

Nerezové šrouby, vruty a další nerezový spojovací materiál se dá totiž pořídit za opravdu příjemné ceny. Stačí jen vědět, kde hledat. Na Akros.cz najdete velký výběr nerezového spojovacího materiálu, který je vyroben výhradně ze špičkové oceli. Máte tak jistotu, že pořizujete materiál, který je odolný proti korozi i zátěži.

Tip: Na Akros.cz pořídíte také speciální šrouby do plechu, matice, podložky, speciální vruty, kolíky, nýty, bezpečnostní vruty i šrouby do betonu.

Stejný důraz na kvalitu a životnost byste měli klást i na hutní nerezové materiály. Raději se nesnažte hledat využití pro již použité trubky, které máte ve sklepě a pořiďte si nové nerezové trubky, které budou spolehlivě sloužit řadu let.

Za kvalitu nemusíte utratit majlant

Nahlédněte do internetového obchodu Akros.cz a přesvědčte se, že za kvalitu si nemusíte vždy připlácet. Pořídíte tam nejen kvalitní nerezové spojovací a hutní materiály, ale také se můžete poradit se zkušenými profesionály. Ti jsou vždy připraveni odpovědět na vaše dotazy a poraditvám s výběrem toho správného materiálu pro váš projekt.