Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Technická správa a údržba nemovitostí

Foto: PPM

PPM zajišťuje technickou správu bytových a nebytových prostor, úklidové služby, údržbu zeleně i komplexní facility management v Praze a okolí.

Stala se technická údržba bytových či nebytových prostor úkolem nad vaše síly? Nestačíte organizovat pravidelné revize všech prostor a zařízení? Přenechejte povinnosti spojené se správou budovy odborníkům a ušetříte nejen čas, ale i nemalé množství finančních prostředků. Jsme pražská společnost PPM a.s., která je předním poskytovatelem profesionálních služeb v oblasti facility managementu, flat service i kompletní správy různých nemovitostí.

Komplexní služby

V PPM si zakládáme především na rozsahu a kvalitě služeb. Komunikace s klientem a přesné určení jeho potřeb je pro nás vždy na prvním místě. Proto využíváme moderní komunikační nástroje jako je „Klientská zóna“, která nám umožní snadno a rychle řešit jakékoliv problémy. Nabízíme také SMS služby, kterými informujeme zákazníky o plánovaných údržbách, výlukách, nebo opravách v rámci spravovaných objektů. Umožňujeme také flexibilní pojištění, které může dosahovat výše škody o celkové částce 20 000 000 Kč, což nás řadí mezi špičku na trhu. Další oblíbenou službou je kompletní flat service. Díky němu jsme schopni zařídit pronájem vašeho bytu či domu s garancí. A co garantujeme? Pečlivě vybereme nájemníka, a pokud se neosvědčí, zdarma vám v dané časové lhůtě zajistíme jiného. Odpadnou vám i starosti se správou bytu, s agendou i vyřizováním povinností spojených s financemi.

Technická správa budov

V rámci pravidelné údržby bytových a nebytových prostor vám v PPM zajistíme vizuální kontrolu objektu a s tím spojenou pravidelnou technickou údržbu budovy. Správa nemovitostí zahrnuje i drobné doplňkové práce jako výměna žárovek nebo seřízení dveřních systémů. V rámci těchto služeb také evidujeme a vyřizujeme škody, veškeré pojistné události, reklamace a máme k dispozici non-stop havarijní službou. Deklarujeme nejvyšší možnou kvalitu služeb, neboť jsme držiteli uznávaného certifikátu ISO 9001:2008 v oblasti správy a údržby bytových i nebytových prostor. Spolupracujeme také s množstvím dalších společností jako FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., Pražská energetika, a.s. nebo Safichem Group.

Detailně si prostudujte naše služby i ceník a neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.