Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Víkendové chatky pro váš odpočinek

Foto: WOOD-LIFE CZ s.r.o.

Nejzákladnější formu dřevostaveb tvoří jednoduché zahradní chatky, altány a pergoly. Jde o typická stavení plnící určitou funkci. Společnost Woodlife nabízí všem potencionálním zájemcům dřevostavby s vyšším užitným předpokladem.

Víkendové sruby, jejichž přítomnost vám poskytne dokonalé útočiště pro odpočinek si lze nyní objednat telefonicky nebo přes internet. Každodenní uspěchané tempo moderní civilizace je neúprosné. Ten, kdo ho nezvládne se rázem ocitá na samotném okraji společnosti. Právě z těchto důvodů je důležitější než kdykoliv před tím, nezapomínat na dostatečnou porci relaxace nejlépe obklopeni přírodou.. Víkendové sruby jsou tou nejlepší a zároveň nejrychlejší cestou.

Víkendové srubové chatky

Víkendové srubové chatky jsou vyráběné ze sušeného a rovněž kvalitně opracovaného smrkového dřeva. Pevnost jednotlivých stěn je zajištěna zámkem s dvojím frézováním umístěným ve všech rozích. Společnost Woodlife je otevřená jakýmkoliv nápadům a individuálním potřebám svých klientů. Každá dřevostavba tak v sobě nese kousek jeho majitele, jelikož se na realizaci projektové dokumentaci přímo podílí.

Splňte si své představy o překrásné rekreační chatce v horách nebo u toku řeky a nenechte se nutit do přednastavených typových srubů. Navštivte internetové stránky společnosti Woodlife a podívejte se na inspirativní fotogalerii.

Srubové chatky od Woodlife

Srubové chatky nabízejí opěrný bod a skvělou únikovou zónu před stereotypním životem v městských centrech a přilehlých částí. Vytvářejí zajímavý prostor pro seberealizaci a odhalení pěstitelských i chovatelských dovedností.

Není nad to disponovat pozemkem, na který se budete každý víkend rádi vracet. Woodlife patří mezi přední stavařské společnosti na českém trhu. Díky moderním technologickým postupům jsou klientům umožněny různé postupy dokončení interiéru.