Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Nové linie v luxusně svítícím sortimentu ELUSIA

Současné trendy osvětlení válcující světelný trh se vyznačují minimalisticky čistými liniemi, průmyslovým stylem a kvalitní evropskou výrobou. Těmito charaktery se vyznačují i svítidla v sortimentu společnosti ELUSIA, která na českém a slovenském trhu svítidel působí již více než 10 let.

 

Svítidla od ELUSIA,  jsou demonstrací synergie nejmodernějšího designu a nejkvalitnějších technologií. Nejde jen o atraktivní kousky bez účelovosti, nýbrž o vysoce profesionální provedení po všech stránkách. Nejnovější LED technologie s kvalitními čipy, energetická úspora a zároveň dlouhodová životnost podbarvená příjemnými tóny osvětlení, spojené do jednoho TOP produktu, přesně to prezentuje ELUSIA značkami svítidel, kterých je výhradní prodejcem v Čechách a na Slovensku.

Jak svítí nová značka DOHAR?

Výhody svítidel Shilo od ELUSIE, již zná mnoho zákazníků, kteří si zvykli na kvalitu provedení, jednoduchou montáž, snadnou údržbu a rozumnou spotřebu energie. Jelikož je i móda ve světelném designu proměnlivá a stále se vyvíjí, přináší Shilo na trh nový brand s netradičním jménem DOHAR. Koncept z pera designera Dominika Respondeka a jeho kreativního týmu kombinuje originální linie s industriálními formami. Ergonomické smýšlení s vysokou funkcionalitou  promítnuté do osvětlení řady DOHAR dodá prostoru nadstandartně moderní look a zároveň přináší nový úhel pohledu na osvětlení. Moderní dekorativní svítidla DOHAR jsou vhodná do domácností, velkých komerčních prostor, hotelů a restaurací. Pokud toužíte dodat vašemu interiéru punc originality a moderny, svítidla DOHAR vám s tím pomohou.

Kde najdete luxusní svítidla ELUSIA a DOHAR?

Stylový showroom ELUSIA v Sázavské ulici 30, v Praze na Vinohradoch, vám na dvou poschodích představí vše související s osvětlením vašeho interiéru a současně poskytne nadstandartní služby, které jsou v případě této značky samozřejmostí. Zákazníci ze jiných částí Čech mohou designová svítidla od ELUSIA nakupovat online v e-shopu Elusia.cz. Můžete se s námi již tradičně vidět i na výstavách a veletrzích s osvětlením. Pokud vás tedy zajímají novinky nebo chcete doplnit svůj domov designovým solitérem v podobě světla, sledujte naše webové stránky, kde najdete informace kdy a kde se s námi můžete potkat.

 

www.elusia.cz