Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Teploty jsou již stabilně nad nulou. Není čas začít vybírat venkovní osvětlení?

venkovní svítidla, foto: Uni-Svítidla.cz

Pokud je pěkné počasí toužíme trávit, co nejvíce času venku a to nejen ve dne, ale také i po setmění. A to je důvod, proč jdou i v tomto období venkovní svítidla i zahradní osvětlení na dračku. Bez příjemného posezení na terase nebo zahradě si již ani svůj život neumíme představit a sluníčko v nás posiluje touhu po této chvíli každým dnem více. Tato pohoda patří k privilegiím rodinného života a promyšlený moderní design vytvoří nezaměnitelnou atmosféru. A nezáleží na tom, zda používáte venkovní bodovky nebo venkovní lampy. Někdo preferuje funkční osvětlení zahrady, někdo pouze dekorativní. Ideální je spojit funkčnost s příjemným designem.

Venkovní svítidla pro mnoho způsobů použití

Uživatelé venkovní svítidla používají k osvětlení fasády, příjezdové cesty, zahradní cestičky, terasy a taktéž by měla být vhodně osvětlena přístupová cesta k domu. Rozhodně nedoporučujeme laikům se vrhat na elektroinstalaci, to prosím přenechejte odborníkům. Venkovní osvětlení by mělo odolat výkyvům počasí stejně jako hmyzu. Co se nevítaných hostů týče, tak rozhodně neváhejte a objednejte si venkovní osvětlení s čidlem. Ohromně důležitá je úspornost a to je důvod, proč je v popředí zájmu venkovní nástěnné LED svítidlo. Podle stylu domu volíme klasické venkovní nástěnné svítidlo nebo moderní.

Nejpoužívanějsí jsou nástěnná venkovní svítidla

Budiž světlo – tmu protne proužek světla z venkovního svítidla. Venkovní nástěnné svítidlo vytvoří nejen pohodovou náladu, ale také poslouží k lepší viditelnosti na vašem pozemku, zejména při otevírání dveří. Pokud se vám zalíbí venkovní lampa, tak ji musíte umístit tak, aby neoslňovala příchozí, popřípadě řidiče při vjezdu do garáže. Mezi další artikl v oblíbeném internetovém obchodě uni-svitidla.cz si můžete objednat i vysoce kvalitní solární osvětlení na zahradu. Zkušenost, serióznost, kvalita, odbornost, komplexnost – to a mnohem více můžete očekávat od těchto profesionálů s 15letou praxí.