Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Připravte se na jaro. Pořiďte si kvalitní zahradní nábytek!

Kvalitní a elegantní zahradní nábytek by měl být v současné době naprostou samozřejmostí. Záleží tedy především na jeho materiálu. Jaký zvolit? Toť nejdůležitější otázka.

TS3

Vysoká odolnost proti rozmarům počasí

Nábytek, který bude mít své místo pro širým nebem, musí být pochopitelně vysoce odolný proti nepříznivému počasí. V tomto ohledu máte více možností, jaký materiál zvolit, a to především umělý ratan, hliník, nerez či plast. Zejména kombinace prvních dvou materiálů představuje velmi zajímavé řešení. Rozhodně si tedy můžete koupit nábytek z umělého ratanu s hliníkovou konstrukcí, jenž má řadu dalších výhod…

Elegantní design a variabilita

U zahradního nábytku je samozřejmě podstatný také vzhled. I z tohoto hlediska přitom patří ratanový nábytek k tomu nejlepšímu, co si lze aktuálně pořídit. Navíc si na zahradu či terasu nemusíte zakoupit pouze jídelní soupravy, ale existuje rovněž krásné sedací soupravy z umělého ratanu. Ty je možné instalovat nejen do venkovního prostředí, ale díky jejich vizuální stránce jsou perfektní rovněž do interiéru!

Proč ještě uvažovat o umělém ratanu?

Existují mnohé další důvody. Tak především potěší jeho pevnost a zároveň lehkost. Nábytek z umělého ratanu je navíc stabilní a při jeho údržbě se v žádném případě nezapotíte. Stačí jej pouze občas očistit prachovkou, případně použít trošku saponátu a obyčejnou měkčí houbičku. Umělý ratan navíc potěší i všechny, kdo se zajímají o životní prostředí, neboť z tohoto hlediska se jedná o velmi šetrný materiál!

Doporučujeme: pořiďte si kvalitní nábytek z umělého ratanu značky Nünning na Teak-shop.cz!