Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Sezóna začíná a příprava jídla na plynovém grilu s sebou nese řadu výhod

Foto: Grilguru.cz

Počasí se pomalu umoudřuje a mnoho z nás tráví páteční či víkendové odpoledne na zahrádce s grilem připraveným v pohotovosti. Ať už patříte mezi vlastníky plynových grilů anebo se rozhodujete pro jeho brzké pořízení, měli byste vědět, že vaše volba je správná. Příprava jídla na plynovém grilu s sebou nese totiž celou řadu výhod. Jak vůbec jídlo připravovat a jaké výhody máme na mysli? To bude součástí následujících řádků.

Gril připravený k okamžitému použití

Už týden dopředu hlídáte víkendovou předpověď a hrozíte se rozmarů počasí? S plynovým grilem nemusíte. Jeho použití není závislé na slunci anebo dešti. Nemusí vás tak strašit promočené uhlíky, protože plynové grily s uhlíky vůbec nepracují. Navíc je takový gril ihned připravený k použití. Stačí jen otočit knoflíkem a stisknout zapalovač.

Snadné grilování

Letité zkušenosti dokazují, že grilování na plynovém grilu je vůbec to nejjednodušší. Gril snadno uvedete v chod, jednoduše regulujete teplotu a kontrolujete stav grilovaných potravin. Grilování na plynovém grilu je také mnohem zdravější a rychlejší, než grilování třeba na klasických dřevěných uhlících, kde tuk odkapává přímo do ohně a vytváří tak řadu nežádoucích látek.

5 dobrých rad, jak vybrat správný plynový gril

  • Zaměřte se na to, zda je možno jednotlivé hořáky zažehnout zvlášť
  • Zkontrolujte kvalitu hořáku (ideální je nerezová ocel)
  • Zkontrolujte, zda je součástí grilu připojení na propanbutanovou lahev
  • Disponuje gril nárazuvzdornými kolečky s gumou pro snadnou manipulaci?
  • Zkontrolujte, zda jsou v okolí grilu dostatečně velké odkládací prostory

Využijte garance nejnižší ceny

Na webu grilguru.cz najdete nepřeberné množství plynových, elektrických i klasických grilů věhlasných světových značek. Navíc e-shop poskytuje garanci nejnižší ceny. Pokud tedy jinde najdete totožný gril nebo gril se stejnými parametry, který bude levnější, než gril na webu grilguru.cz, společnost vám jej odprodá za stejnou anebo dokonce nižší cenu. A to se vyplatí!