Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Zahradní domek Partytube aneb posezení s přáteli

Zahradní domek Partytube, foto: Herold

Teplé večery strávené grilováním na zahradě s přáteli k létu neodmyslitelně patří. Čas od času je ale dokáže nepěkně pokazit nespolupracující počasí. Na každou přeháňku byste měli být připraveni. Jak? Přece pořízením zahradního domku.

Zahradní domky se dají využít na desítky způsobů. Poslouží jako altán či pergola, místo pro přespání návštěvy, prostor na dětské hry a můžete je používat i jako domky na nářadí. Vše záleží na tom, jaký typ si vyberete. Například takový zahradní domek Partytube je ideální zejména pro posezení s přáteli.

Domek netradičního pojetí

Když se řekne „domek“, většina lidí si představí klasickou stavbu s okny a dveřmi. Partytube je na tom však trochu jinak. Dveře žádné nemá, jelikož je nepotřebuje, a okýnko je jedno.

Partytube má tvar sudu, obecněji by se dalo říct válce. Někomu by mohl připomínat také plechovku. Z jedné strany je uzavřený, to aby dovnitř nefoukalo, a z druhé naopak otevřený, aby mělo kudy vnikat světlo. Celý válec stojí na pevných nožičkách, nehrozí tedy, že by se vám někam odkutálel. Horní část válce je možné klasicky pokrýt šindelem a v zadní plné části se nachází jedno okno o velikosti 60 × 100 cm. Víc nepotřebujete.

Dokonalé prostorové uspořádání

Domek Partytube je přímo dělaný pro pořádání zahradních párty a posezení s rodinou či přáteli. Dovnitř se totiž přesně vejdou dvě lavice naproti sobě a mezi ně stůl. Budete k sobě mít dostatečně blízko, a tak si skvěle popovídáte. Domek je dlouhý 2,4 metru a průměr má 2 metry. Můžete-li, umístěte ho tak, aby byla otevřená strana směrem k západu – pak si budete moct každý večer vychutnávat pohledy na rudé nebe.

Objednání s dopravou zdarma

A kde takový neobvyklý zahradní domek pořídit? Ve svém portfoliu ho, stejně jako spoustu dalších domků, má firma Herold. Jedná se o českého výrobce se sídlem v Kutné Hoře, o poctivost a kvalitu tedy nemusíte mít strach.

www.domky-herold.cz
www.skluzavky.cz