Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Bazénová chemie – účinná v boji s nečistotami

Probazen

Naprosto čistá voda v bazénu – to nemusí být vůbec složitá alchymie. Naopak, stačí si pořídit účinnou bazénovou chemii a hotovo! Jaké přípravky by vám tedy rozhodně neměly chybět?

Chlorová, bezchlorová a kombinovaná chemie

Oblast bazénové chemie dnes čítá velké množství efektivních přípravků, které dokáží účinně bojovat s různými nečistotami ve vodě. Již nyní si můžete prohlédnout nabídku bazénové chemie, na tomto místě si ovšem ještě k jednotlivým variantám uvedeme několik slov.

Chlorová chemie funguje na bázi aktivního chloru, což není příliš překvapující. Přípravky jako Chlor start či Chlor šok jsou velmi efektivní, ovšem nelze je použít ve všech bazénech, a to zejména u osob citlivých na tento prvek.

Bezchlorová chemie aneb přípravky na bázi aktivního kyslíku. Ty nedráždí oči ani sliznici a zároveň jsou opět vysoce účinné. Na druhou stranu při jejich pořízení musíte počítat s o něco vyššími výdaji.

Kombinovaná chemie představuje další možnost, jak se vypořádat s nekvalitní vodou v bazénu. Navíc obsahuje účinné látky, díky nimž vyzrajete rovněž na přítomnost řas anebo na zakalenou vodu.

Kde si bazénovou chemii zakoupit?

Můžete samozřejmě využít služeb některé z kamenných prodejen, případně internetových obchodů, doporučujeme vám však objednat bazénovou chemii v e-shopu Probazen.com. Proč právě zde? Čeká na vás totiž nejen pestrý sortiment výrobků, a to včetně různých testerů a regulátorů, ale můžete se zároveň spolehnout na velmi zajímavé ceny. Pokud tedy chcete při nákupu efektivních přípravků ušetřit, máte možnost…