Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Bezpečnostní bazénové kryty PoolLock zajistí 100% bezpečí pro vaše děti a domácí mazlíčky

Bezpečnostní bazénové kryty PoolLock, foto: Pool Covers CZ

Hlavním důvodem pro pořízení bezpečnostního bazénového krytu PoolLock je vždy ochrana života a zdraví všech neplavců, především malých dětí. V rozvinutých zemích je utonutí nejčastější příčinou úmrtí dětí ve věku od jednoho do čtyř let. Bezpečnostní kryty PoolLock přináší kromě 100% zajištění bazénu i spoustu dalších výhod.

Jednou z největších předností je výrazné snížení nákladů na ohřev bazénu. Největší tepelnou ztrátu způsobuje odpar z hladiny bazénu ˗ voda k přeměně skupenství z kapalného na plynné potřebuje energii a jediná energie v bazénu je teplo. Bazénový kryt PoolLock leží na vodní hladině a zcela zabraňuje odparu, tím dokáže pomoct snížit náklady na ohřev bazénu až o 70 % v porovnání s nezakrytým bazénem. Díky tomu, že se z bazénu neodpařuje voda, neodpařuje se ani bazénová chemie. Tím klesá její spotřeba a vy si v bazénu užíváte čistou vodu s nižším obsahem dezinfekce. Tento fakt ocení nejenom alergici a osoby s citlivou pokožkou, ale i běžní uživatelé.

Bezpečnostní bazénový kryt PoolLock zcela uzavírá bazén a brání jeho zanášení hrubými nečistotami, jako je například listí, jehličí, klacíky, kamínky nebo drobný hmyz a tím šetří čas, jenž by byl nutný k údržbě bazénu.

Bezpečnostní bazénové kryty PoolLock se vyrábí v České republice a jsou dostupné v automatickém i manuálním provedení a v desítkách barevných odstínů.

www.poollock.cz