Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Prodlužte si krásné letní dny s párty stanem

zahradní stan

Snad každý už zažil, když uprostřed párty začalo pršet a nestačili jste se ani schovat a v momentě jste byli celí promoklí. Jindy se třeba rozfoukalo tak, že vítr odnášel věci ze stolu a převracel i zahradní nábytek. Příště Vás vyhnalo prudké sluníčko ze zahrádky do domu a nemohli jste si v tom vedru ani dočíst kapitolu. Nebo jste si chtěli prodloužit posezení na zahrádce do noci, ale zahnala Vás zima či obtížný hmyz.

S párty stanem už vždy bude jen na Vás, kdy z venku odejdete. Spolehlivě ochrání před sluníčkem i letní přeprškou, kvalitnější plachty i před silným deštěm a škodlivými UV paprsky. Boční stěny pak ubrání vše, pod stanem i při krajích, před silným větrem a deštěm. Dokoupit se dají na každý párty stan a manipulace s nimi nezabere moc času. Nejen večer pak oceníte moskytiéru, která se, stejně jako bočnice, snadno připevní i odepne.

Nejprodávanější párty stan 3×3 metry poskytne útočiště pro 2 až 8 osob a hodí se nejen na rodinné oslavy a malé párty, ale třeba i k zastínění pískoviště nebo k ochraně zahradního nábytku či automobilu před pylem a listím. Jejich využití je mnohostranné a jejich složení a opětovné rozložení na jiném místě nezabere mnoho sil a času. K velmi častému skládání je ale určený dražší, nůžkový stan, vyrobený z pevných, odolných materiálů a nepropustné plachty a bočnic.

Stále více roste i obliba stanů 3×6 m, pod které se vejde až 13 osob sedících nebo 20 stojících. Navíc sem pohodlně uskladníte celé posezení včetně stolu a vejde se sem i lednička, servírovací stůl nebo třeba gril. S párty stanem Vás už nikdy nezaskočí ani nečekaná návštěva ani nepříznivé počasí a Vy můžete na zahrádce, na čerstvém vzduchu, trávit celé dny.

zahradní nábytek

zahradní nábytek

Tagy: